Grafika przedstawiająca zrzut ekranu z prezentacji

Kobiety nauki. Interaktywne ćwiczenia Wordwall

Na Dzień Kobiet i na każdy dzień roku. To była prawdziwa przyjemność tworzyć taki materiał. Wkład kobiet w rozwój nauki jest nie do przecenienia. Warto o tym przypominać uczniom przy rozmaitych okazjach.

Mamy nadzieję, że spodoba Wam się ta interaktywna ściągawka i przegląd dokonań kobiet w różnych dziedzinach nauki.

Dowiedz się więcej na tematu kursu

Przygotowaliśmy dla Was ćwiczenia na platformie Wordwall.net i prezentację.
Zobaczcie, że jest to super narzędzie.
Mamy nadzieję, że zachęci Was to do dalszej eksploracji ponieważ chcemy Wam polecić kurs online

CO PRZYGOTOWALIŚMY?

• ponad 160 minut podzielonych na konkretne odcinki, uporządkowane zgodnie dobrymi praktykami szkoleń online,
  • czas i miejsce na twórcze prace w przyjaznym środowisku online,
  • gotowe przykłady zabaw i gier interaktywnych do wykorzystania od zaraz przy użyciu dowolnego sprzętu: komputera, tabletu czy smartfona,
  • korzystanie z 10 milionów gotowych ćwiczeń od społeczności Wardwall.net,
  • automatyczne przeniesienie interaktywnych ćwiczeń do karty pracy z możliwością wydruku,
  • mnóstwo wiedzy o tworzeniu interaktywnych ćwiczeń, ciekawostki oraz sporo praktycznych zastosowań zarówno w edukacji stacjonarnej i zdalnej.
  • Workbook wspierający Waszą pracę, dzięki któremu usystematyzujecie swoją wiedzę i zainspirujecie się do stworzenia nowych, kreatywnych pomocy dla uczniów. Cudowna ściągawka i podsumowanie wiedzy.

A jak to wygląda w praktyce?

Na rozgrzewkę warto sobie przypomnieć czym jest odkrycie i wynalazek.

Dla starszych – bardziej szczegółowy przegląd dokonań kobiet na rozmaitych polach nauki. Warto poprzedzić go naszą PREZENTACJĄ, którą możecie pobrać.

Obejrzyj prezentację poświęconą dokonaniom kobiet dla nauki

Z okazji dzisiejszego święta przygotowaliśmy również KOD RABATOWY na hasło EDUKACJA. Jest on aktywny DO 23 MARCA i uprawnia do 50 ZŁ ZNIŻKI.